AKTUALNOŚCI29.01.2015 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach serdecznie zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi z zakresu przeprowadzenia indywidualnego kursu języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego dla uczestników projektu systemowego "Dobry start w samodzielność", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.2.

Szczegóły znajdują się w załączniku. 22.01.2015 r. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi na przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii "B" dla uczestników projektu "Dobry start w samodzielność". Szczegóły znajdują się w załączeniu

19.12.2014 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi na przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii "B" dla uczestników projektu "Dobry start w samodzielność".

Szczegóły znajdują się w załączeniu.


08.10.2014 r.


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z ogłoszonym zaproszeniem na realizację usługi związanej z przeprowadzeniem zajęć profilaktycznych z elementami socjoterapii dla uczniów i nauczycieli w ramach programu: "Zagrożenia XXI wieku - program profilaktyczny w szkołach powiatu Gliwickiego" informuje, że został przedłużony termin składania ofert do piątku, tj. 10 października 2014 roku do godz. 12.00

08.10.2014 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z zaproszeniem do składania ofert w sprawie świadczenia usługi związanej z przeprowadzeniem zajęć profilaktycznych z elementami socjoterapii dla uczniów i nauczycieli udostępnia AKTUALIZACJĘ oferty.

Szczegóły znajdują się w załączeniu .


03.10.2014 r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi związanej z przeprowadzeniem zajęć profilaktycznych z elementami socjoterapii dla uczniów i nauczycieli w ramach programu: "Zagrożenia XXI wieku - program profilaktyczny w szkołach powiatu Gliwickiego".

Szczegóły znajdują się w załączeniu.

02.10.2014 r.


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi związanej z przeprowadzeniem wyjazdowych zajęć z elementami psychoedukacji i socjoterapii przez dwóch trenerów w ramach programu: "Moje-Twoje-Nasze wartości - program profilaktyczny w Powiecie Gliwickim"

Szczegóły znajdują się w załączeniu.


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi związanej z zapewnieniem noclegu wraz z wyżywieniem oraz salami szkoleniowymi podczas weekendowego wyjazdu szkoleniowo - warsztatowego w ramach programu: "Moje-Twoje-Nasze wartości - program profilaktyczny w Powiecie Gliwickim"

Szczegóły znajdują się w załączeniu.

11.08.2014 r.

Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie specjalistycznych treningów stacjonarnych
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi przeprowadzenia specjalistycznych treningów stacjonarnych dla uczestników projektu "Dobry start w samodzielność"

Szczegóły znajdują się w załączeniu.15.04.2014 r.

Zaproszenie do składania szacowania wartości usługi związanej z organizacją turnusu rehabilitacyjnego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach w związku z prowadzonym postępowaniem zaprasza do składania szacowania wartości usługi związanej z organizacją turnusu rehabilitacyjnego dofinansowanego ze środków PFRON i EFS dla uczestników realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach projektu "Dobry Start w Samodzielność", który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu Społecznego, Priorytetu VII, Działania 7.1., Poddziałania 7.1.2.

Szczegóły znajdują się w załączeniu

Informacja wytworzona przez:
Barbara Terlecka - Kubicius
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Anna Potocka
email: pcpr_gliwice@powiatgliwicki.pl tel.:32/3326616 fax: 32/3326616
Data wytworzenia informacji:
30-12-2011 10:01:00
Data udostępnienia informacji:
21-04-2015 14:34:19
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data udostępnienia Autor informacji Osoba wprowadzająca do BIP Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie